اخبار رسانه

برنامه افق و نقش انتخابات در روابط بین الملل

نقش انتخابات در روابط بین الملل و تقویت اقتدار ملی در ویژه برنامه افق رادیو تهران تحلیل و بررسی می شود.

فهیمه تهرانی تهیه کننده برنامه انتخاباتی رادیو تهران با بیان این خبر گفت: یکی از برنامه های جدید رادیو تهران که به منظور اطلاع رسانی و آگاهی بخشی مخاطبان از مباحث و مسائل انتخابات پیش رو تهیه شده برنامه « افق » است. این برنامه کاری از گروه مدیریت و برنامه ریزی رادیو تهران است که تا زمان برگزاری انتخابات پنجشنبه ها از ساعت ۱۱ روی آنتن می رود.
افق برنامه ای تبیینی و توصیفی است که به نقش انتخابات در تقویت اقتدار ملی و روابط خارجی فعال می پردازد، تثبت قانون اساسی و نفی تفکر لیبرالیسم و بررسی اخبار انتخاباتی از دیگر موضوع هایی است که با حضور کارشناسان به آنها پرداخته خواهد شد.
وی تاکید کرد: ما در این برنامه بیشتر بر روابط بین الملل و مسائل سیاسی متمرکز می شویم و به بررسی و نقش انتخابات در روابط بین الملل می پردازیم. تبیین وتوصیف برگزاری انتخابات سال های گذشته و پخش بیانات مقام معظم رهبری و گزارش های مردمی هم در این برنامه گنجانده شده است.
روز ۲۹ اردیبهشت سال ۹۶ انتخابات دوازدهمین دوره ریاست جمهوری، پنجمین دوره انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا و انتخابات میان دوره ای مجلس شورای اسلامی به صورت همزمان برگزار می شود. شبکه رادیویی تهران هم با برنامه های جدید و متنوع از جمله " جزر ومد "، " افق "، "رو به فردا "، " مجله سیاسی " و " راه نو " و... زنگ انتخابات را به صدا درآورده است.

آمار بازدید خبر: 998

ارسال نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما ،پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.

  • توضیحات:
  • نام ونام خانوادگی:
    ایمیل:
  • کد امنیتی:

نظرات

آخرین خبر